DIGITALIZACE  VHS KAZET

Představte si, že se zbavíte desítek neforemných VHS a nahradíte je tenkými DVD. Nezní to špatně, že? Kromě toho, že ušetříte místo ve skříni, prodloužíte i životnost svých nafilmovaných vzpomínek. A o ty jde přece nejvíc…

 Investice do digitalizace kazet není nijak horentní a existuje dostatek dobrých důvodů, proč se do ní pustit.

Například:

  • ušetříte místo,
  • opakovaným přehráváním se nezhorší kvalita ani zvuk videa,
  • prodloužíte životnost pořízeného záznamu.
     

Digitalizace kazet se zkrátka vyplatí – přijít o desítky hodin vzpomínek na nejdůležitější okamžiky života nechce nikdo. A přitom stačí tak málo: nachystejte si všechny své VHS kazety a ozvěte se mi, o zbytek už se postarám sám.

Velkou výhodou je i variabilita prostředí, kde můžete digitalizované video přehrát. Můžete si jej z DVD přehrát na flash disk a mít jej tak kdykoliv a kdekoliv po ruce. Stejně tak si můžete vytvořit libovolný počet kopií a třeba vzpomínkovým videem obdarovat celou rodinu.

Jedním z důvodů digitalizace kazet je i nepraktičnost přehrávačů těchto kazet. Videopřehrávač je často robustní přístroj, který nejenže zabírá příliš místa, ale mezi ostatními moderními přístroji nevypadá dobře. I proto se vyplatí investovat do digitalizace kazet a videopřehrávače se jednou provždy zbavit.

Digitalizace 1 ks VHS s videozáznamem o délce cca  do 240 minut = 4 ks DVD. Každé DVD o délce cca do 60 min.

Cena za 1 ks DVD  =  250,-Kč   / za 5 ks a více  /

Cena za 1 ks DVD  =  300,-Kč   / do 4 ks /